مقالات

با مانتو کتی چه شلواری بپوشیم؟

با مانتو کتی چه شلواری بپوشیم؟

با مانتو کتی چه شلواری بپوشیم؟

مانتو کتی، مانتویی است با پوشیدن آن شما می‌توانید یک استایل رسمی و خاص در عین سادگی و راحتی داشتهِ باشید. اما برای داشتن یک تیپ عالی و مناسب با مانتو کتی، نیاز است اصول ست کردن آن با دیگر لباس‌ها را نیز بدانید. یکی از سوالاتی که بسیاری از خانم‌ها از خود دارند این است که “با مانتو کتی چه شلواری بپوشیم؟” برای پاسخ به این سوال باید اصولی را یاد بگیرید.

انواع مدل‌های مانتو کتی، با شلوار‌های مختلفی ست می‌شوند. انتخاب شلوار مناسب مانتو کتی، به استایل مورد نظر و همچنین موقعیت و شرایط شما بستگی دارد. مانتو کتی را می‌توان با انواع شلوار راسته، بگ، بوت کات، اسکینی و مام استایل ست کرد. همچنین انتخاب جنس و رنگ پارچه نیز بستگی به مانتو کتی و استایل شما دارد.

مانتو کتی با شلوار راسته

اگر می‌خواهید به جواب این سوال که با مانتو کتی چه شلواری بپوشیم ؟ برسید، بهتر است اول از معرفی نوعی شلوار کلاسیک شروع کنیم. شلوار راسته، یک مدل شلوار خاص و کلاسیک است که به علت سادگی و فرم رسمی آن، از دیرباز مورد استقبال خانم‌های شیک پوش بوده است. این مدل شلوار هیچ وقت از مد نیوفتاده و با انواع‌ مدل‌های مانتو قابلیت ست شدن دارد. اگر به دنبال داشتن استایلی رسمی و شیک با مانتو کتی خود هستید، پوشیدن مانتو کتی با شلوار راسته یک انتخاب عالی برای شماست.

شلوار راسته در واقع شلواری است که میزان گشادی آن در کل طول شلوار ثابت است و در جایی تنگ‌تر یا گشادتر نیست.  معمولا دارای جیب و همچنین کمربند است که این موضوع به خاص بودن استایل آن می‌افزاید. این شلوار با انواع مدل‌های پارچه مانند نخی، کتان و حتی جین طراحی و دوخته می‌شود.

این شلوار فرم و استایل رسمی و شیکی به شما خواهد داد. اگر می‌خواهید با مانتو کتی خود استایلی رسمی و شیک داشته باشید مانتو کتی با شلوار راسته یک انتخاب ایده آل است. اگر می‌خواهید در یک مجلس یا مراسم رسمی شرکت کنید می‌توانید از ترکیب مانتو کتی با شلوار راسته استفاده کنید.

استفاده از شلوار راسته با رنگ‌های تیره مانند مشکی یا قهوه‌ای تیره متناسب با رنگ مانتو کتی شما برای مراسم و جلسات رسمی بسیار مناسب است. اگر می‌خواهید در مهمانی‌های غیررسمی و تولدها شرکت کنید از شلوار راسته با رنگ‌های شاد و روشن استفاده کنید.

مانتو کتی با شلوار بوت کات

ترکیب مانتو کتی با شلوار بوت کات نیز یکی از جذاب‌ترین استایل‌هایی است که شما می‌توانید در موقعیت‌های رسمی و غیررسمی داشته باشید. شلوار بوت کات در واقع همان شلوار دمپا گشاد است. این شلوار در قیمت بالایی خود تنگ بوده و هر چه پایین‌تر می‌آید گشادتر می‌شود.

شلوار بوت کات یا دمپا گشاد با انواع پارچه‌ها مانند کتان دوخته می‌شود. همچنین رنگ‌های مختلف این مدل شلوار را می‌توانید با مانتو کتی خود ست کنید.

شما می‌توانید برای شرکت در مهمانی‌ها و مجالس خود از ترکیب زیبای مانتو کتی با شلوار دمپا گشاد استفاده کنید. می‌توانید شلوار دمپا خود را با مانتو کتی جلو باز با یک تاپ یا تیشرت هم رنگ با آن بپوشید. بستن کمربند با شلوار بوت کات یک استایل شیک و جذاب به شما خواهد داد.

مانتو کتی با شلوار چاکدار

شلوار چاکدار یک مدل بسیار زیبا شلوار است که بیشتر در مهمانی‌ها و مجالس کاربرد دارد. این شلوار جذاب شبیه شلوار بوت کات یا دمپا گشاد است با این تفاوت که در قسمت پایین خود چاک دارد. این مدل شلوار را می‌توانید با مانتو کتی خود ست کرده و در مهمانی‌ها استایلی خاص داشته باشید.

سعی کنید رنگ مانتو کتی خود را با شلوار چاکدار خود هماهنگ کنید. می‌توانید از ترکیب رنگ‌های نود، رنگ‌های مکمل و یا حتی پوشیدن رنگ‌های متصاد هم استفاده کنید. شلوار چاکدار مشکی یکی از پرفروش‌‌ترین و پرطرفدارترین رنگ‌های این شلوار است.

ترکیب مانتو کتی با شلوار با شلوار چاکدار برای شما یک استایل خاص و جذاب به وجود می‌آورد. می‌توانید به همراه این استایل خود از کمربند استفاده کنید که جلوه خاصی به تیپ شما خواهد داد.

پوشیدن کفش‌های پاشنهِ بلند و ظریف در این استایل، یک تیپ شیک و مناسب مجالس و مهمانی‌ها بهِ شما خواهد داد. می‌توانید از کفش‌های پاشنه بلند ظریف و بندی و همچنین کفش‌هایی با پاشنه باریک و بلند استفاده کنید.

مانتو کتی با شلوار اسکینی

شلوار اسکینی یا شلوار جذب اما یکی از مدل‌های قدیمی شلوار است که همیشه طرفداران زیادی در بین خانم‌ها به ویژه خانم‌های جوان دارد. شلوار اسکینی شلواری است که در همه جای خود حالت تنگ و چسبان داشته و حالتی اسپرت دارد. اگر به دنبال داشتن تیپی اسپرت با مانتو کتی خود هستید، حتما به ترکیب مانتو کتی با شلوار اسکینی فکر کنید.

ترکیب مانتو کتی با شلوار اسکینی برای داشتن تیپ استایل بسیار عالی است. شلوار اسکینی با پارچه‌هایی همچون جین دوخته می‌شود. ترکیب مانتو کتی با شلوار لی یک استایل بسیار جذاب و اسپرت است که می‌توانید آن را در مهمانی‌ها، بیرون رفتن‌ها و حتی رفتن به دانشگاه استفاده کنید.

شلوار جین اسکینی رنگ‌های گوناگونی دارد. شما می‌توانید با توجه به رنگ مانتو کتی خود شلوار جین اسکینی خود را انتخاب کنید. به طور مثال برای داشتن استایلی با مانتو کتی مشکی با شلوار جین شما می‌توانید از شلوار جین مشکی و حتی شلوار جین آبی استفاده کنید.

شما می‌توانید به همراه استایل خود با مانتو کتی با شلوار جذب، از کتانی‌های رنگی یا سفید زیبا استفاده کنید. پوشیدن کفش‌های راحتی و تخت و حتی صندل‌های زیبا نیز استایل شما را جذاب و اسپرت خواهد کرد.

همچنین به همراه این تیپ خود از شال‌هایی با طراحی‌های شاد و رنگ‌های هماهنگ با رنگ مانتو کتی خود استفاده کنید. استفاده از کیف یا کوله‌هایی با طراحی زیبا و همچنین رنگ‌های شاد برای زیباتر شدن استایل‌تان توصیه می‌شود.

مانتو کتی با شلوار بگ

ترکیب مانتو کتی با شلوار بگ، یک ترکیب بسیار پرطرفدار به ویژه در بین خانم‌های جوان است. شلوار بگی شلواری است که در سراسر خود گشاد است و در کم خود کش دارد. انواع شلوار بگ جین، از پرطرفدارترین مدل‌های شلوار در بین خانم‌ها است. البته ترکیب مانتو کتی با شلوار بگ پارچه‌ ای نیز یک ترکیب بسیار جذاب و پرطرفدار است.

انواع شلوار بگ با پارچه‌ِ های مختلف و در رنگ‌های متفاوت دوختهِ می‌شود. باید بستهِ بهِ رنگ و مدل مانتو کتی خود شلوار بگ ست با آن را انتخاب کنید. به طور مثال می‌توانید از ترکیب مانتو کتی مشکی با شلوار جین بگ آبی روشن استفاده کنید و یا مانتو کتی سفید خود را با شلوار بگ مشکی ست کنید.

پوشیدن مانتو کتی با شلوار بگ، یک استایل اسپرت و جذاب بهِ شما خواهد داد. شما می‌توانید مانتو کتی خود را با انواع شلوار بگ ست کنید و یک تیپ راحت و اسپرت داشته باشید. از مزایای این ترکیب می‌توان به این اشاره کرد که می‌توان این استایل را در انواع موقعیت‌ها و مکان‌ها استفاده کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *