فروش عمده لباس زنانه

10 مدل تیشرت زنانه برای روز های گرم تابستان

10 مدل تیرشت زنانه برای روز های گرم تابستان

مقاله (10 مدل تیرشت زنانه برای روز های گرم تابستان). تیشرت زنانه، یک عنصر ساده‌ی همیشگی و البته کاربرد زیادی دارد که نه تنها تابستان را برایتان دلپذیر می‌کند، بلکه در پاییز و زمستان هم می‌توانید آن‌ها را زیر لباس‌های گرم خود بپوشید. این ساده‌های بی‌ادعا، بدون اینکه فضای زیادی از کمدتان را اشغال کنند، تابستان و گرمای آن را برای شما قابل تحمل می‌کنند. آنچه که باعث شده است تی‌شرت‌ها بین زنان و مردان طرفداران زیادی داشته باشند، تنوع طرح‌ها و همچنین راحتی بیش از حد آن‌ها است.

1. یک تی‌شرت تمام سفید

اولین نمونه از 10 مدل تیرشت زنانه برای روز های گرم تابستان یک تی‌شرت سفید است که با انواع شلوار جین با تمام رنگ‌ها، استایل می‌شود. اصلا مهم نیست اهل پوشیدن شلوارهای جین مام‌فیت یا لولهِ تفنگی باشید، یک تی‌شرت سفید نسبتا ضخیم و نرم، با تمامی جین‌های شما هماهنگ خواهد بود. پوشیدن یک کتونی سفید استایلتان را تکمیل می‌کند.

این تی‌شرت می‌تواند تنگ و چسبان باشد یا اینکه گشاد و اورسایز، این بخش کاملا به سلیقه‌ی شما بستگی دارد. معمولا این عنصرهای سفید، به صورت یقه‌گرد طراحی می‌شوند، اما در برخی موارد، یقه‌هایی از رنگ‌های دیگر نیز روی آن‌ها طراحی شده و آن‌ها را از سادگی درمی‌آورد.

2. تی‌شرت مشکی ولی کلاسیک

دومین مورد از 10 مدل تیرشت زنانه برای روز های گرم تابستان تی شرت مشکی است. سفید و مشکی دو رنگ خنثایی که با تمام کت‌ها، پیراهن‌ها و حتی شلوارها ست می‌شوند. در این میان، برخی علاقه‌ی چندانی به رنگ‌های سفید ندارند و دوست دارند آن را با مکشی جایگزین کنند. رنگ جذاب مشکی، که قرار گرفتنش در کنار رنگی مثل قرمز یا زرشکی، حرفی برای گفتن باقی نمی‌گذارد. البته بهتر است که آن را از بین جنس‌های نسبتا نازک و نخی انتخاب کنید، زیرا که رنگ تیره، به خودی خود گرما و آفتاب را جذب می‌کند.

امروزه بسیاری از نوجوانان ترجیح می‌دهند که یک تی‌شرت مشکی اورسایز را با شلوار بگ زغالی ست کنند و راحتی خیالی که این استایل به آن‌ها می‌دهد را با هیچ چیزی عوض نمی‌کنند. اما پوشیدن آن‌ها با یک پیراهن رنگی هم، انتخاب خیلی خوبی است. کفش‌ها را از بین اسپورت‌ها انتخاب کنید.

3. تی‌شرت زنانه کرم

این رنگ نود در کنار هر رنگ به خوبی می‌تواند خود را به نمایش بگذارد. جادوی رنگ کرم این است که هم با رنگ‌ها تیره‌تر از خود می‌تواند ترکیبی برنده ایجاد کند و هم با رنگ‌های روشن‌تر از خود.

یک شلوار و تی‌شرت زنانه کرم، همراه با پیراهن لنین سفید زیباترین استایل را به شما هدیه می‌دهد. لطفا این اشتباه را نکنید که ناگهان رنگی مثل زرد را به این ترکیب اضافه کنید. پیشنهاد این است که برای کیف و کفش نیز به فکر رنگ‌هایی باشید که خیلی چشمان بیننده را به سمت خود نمی‌کشند. البته خیلی فرق می‌کند که هدف شما از استایلتان چیست؟ گاهی ما دوست داریم که توجه افراد را از بالاتنه کم کرده و به سمت کفش‌ها بکشانیم. هرچند که پیشنهاد می‌شود، بیشتر روی مدل متمرکز شوید.

4. تی‌شرت‌های یقه هفتی

چهارمین مورد از 10 مدل تیرشت زنانه برای روز های گرم تابستان این است که اگر دوست ندارید  به هیچ عنوان روی تی‌شرتتان هیچ پیراهنی بپوشید، از مدل‌های یقه هفت استفاده کنید. یقه‌هفت‌ها کاملا مستقل عمل می‌کنند. سینه‌ها و بالاته با تی‌شرت زنانه یقه هفت، بیش از حد زیبا به نظر می‌رسد.

اگر بخواهیم پیشنهادی برای استایل کردن آن‌ها ارائه دهیم، شاید بتوان آن‌ها را بهترین انتخاب برای یک دورهمی دوستانه دانست. اصلا مهم نیست که عاشق کدام رنگش شده‌اید، با دامن میدی جین، زیباترین خواهد بود. البته به این شرط که قسمت پایین تی‌شرت را در دامن زده و اجازه دهید که قسمت بالای دامن، کمی خودنمایی کند.

اگر دوست داشته باشید آن را با یک شلوار بپوشید، این را بدانید که اصلا قرار نیست خودتان را در دسته‌ی شلوارهای جین، پنهان کنید. شلوراهای پارچه‌ای و مدل‌های متفاوتشان، آنقدر زیاد هستند که لازم نباشد در گرمای تابستان به سراغ جین‌ها بروید.

5. نیم‌تنه‌هایی که قرار است سن شمارا پایین بیاورد

انتخاب نیم‌تنه‌ها کمی شرط و شروط دارد. مثلا به عنوان اولین مورد، حتما مد نظر داشته باشید که قرار است آن را در چه مهمانی یا دورهمی بپوشید. شاید بد نباشد که قبل از پوشیدنشان کمی از تم مهمانی پرس‌وجو کنید. دومین مورد این است که بد نیست کمی تناسب اندام را در نظر بگیرید. نیم‌تنه‌ها مناسب افرادی است که شکم نداشته و بالاتنه‌ی خیلی بزرگ ندارند.

6. تی‌شرت آستین سه ربع

جنس نازک طراح شده در این مدل تی‌شرت‌ها و همینطور یقه‌ی گرد نسبتا گشادشان، باعث شده است که پوشیدن آن‌ها در گرمای شهریور، حس راحتی بسیار ایجاد کند. به دلیل داشتن طرح راه راه، اگر اضافه وزن دارید بهتر است برای تابستان به دنبال مدل‌های ساده‌تر باشید. کسانی که تی‌شرت زنانه آستین‌دار آن هم با این طرح را دوست دارند، معمولا سایزی را انتخاب می‌کنند که خیلی چسبان نباشد. معمولا یک یا دو سایز، بزرگتر از سایز واقعی.

7.  تیشرت‌های دورنگ خاص

تی‌شرتی که سر آستین و یا یقه‌ِ ی آن از رنگ‌های دیگری تشکیل شدهِ است، آزادی عمل شما در انتخاب دیگر عناصر استایل را افزایش می‌دهد. انتخاب رنگ سوم باید هوشمندانه باشد. می‌توانید رنگ غالب تی‌شرت زنانه را از دسته رنگ‌های خنثی انتخاب کنید تا رنگ سوم و انتخاب آن به یک چالش تبدیل نشود.

8. تی‌شرت آستین بلندی که در نازکی و لطافت خاصی دارد

خیلی‌ها در باشگاه هم ترجیح می‌دهند لباس خود را از این دسته انتخاب کنند. نرمی و لطافت زیاد آن‌ها، عرق کردن بدن را به فرآیندی آزار دهنده تبدیل نمی‌کنند. معمولا در بعضی از آن‌ها، ابتدای آستین یک قلاب کوچک طراحی شده است که از بالا و پایین رفتن آستین زمان ورزش، جلوگیری شود.

9. یک تی‌شرت رنگی با یک جیب کوچک

درست  است که هیچوقت به ذهنمان هم نمی‌رسد که بخواهیم مثلا گوشی موبایل خود را در جیب روی سینه‌ی تی‌شرتمان قرار دهیم، اما تعبیه شدن آن، باعث زیبا شدنش می‌شود. پس از همه‌گیری کرونا و علاقه‌ی مردم به رنگ‌های بی‌پروا، تنوع این دسته از تی‌شرت زنانه، بیش از چیزی که قبلا بود، افزایش پیدا کرد. پوشیدنِ آن‌ها با شلورهای جین خیلی روشن و حتی سفید، تابستانی رنگی را برایتان خواهد ساخت.

10. بادی‌هایی که بالاتنه‌ انها تی‌شرت است

اخرین مورد از 10 مدل تیرشت زنانه برای روز های گرم تابستان این است که تا بهِ حال برایتان پیش آمدهِ است که شلوار فاق کوتاهِ پوشیدهِ باشید و از اینکهِ تی‌شرت بالا می‌رود حس خوبی نداشتهِ باشید؟ فکر می‌کنم، همه‌ی ما حداقل یک بار در این موقعتی قرار گرفته‌ایم. بادی‌ها، برایِ پایان دادن بهِ این موضوع طراحی شدند. لباس‌هایی کهِ زیر آن‌ها بهِ صورت دکمه‌ِ ای بستهِ شدهِ و دیگر احتمال باز شدنشان بهِ حدقل می‌رسد.

کلام پایانی

تی‌شرت‌ها یا هر عنصر دیگری از کمد لباسی شما باید کاملا متناسب با موقعیتی که در آن قرار دارید، انتخاب شوند. تی‌شرت‌ها قرار است در هر موقعیتی کنار شما باشند. اگر هوا گرم باشد آن‌ها را به تنهایی تن کنید و اگر هوا کمی سرد بود، به راحتی با یک پیراهن پشمی به آن‌ها رنگ و لعاب بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *