فروش عمده لباس زنانه

انواع مد و استایل زمستانی برای خوش سلیقه‌ها

زوجی با سویشرت شیک و مدرن

زمستان فصل مورد علاقه افراد زیادی است. برای بسیاری دلیل این علاقه، لباس‌های جذاب این فصل هستند. لباس‌هایی که چندماهی در انتهای کمد خاک خورده‌اند و بالاخره نوبتشان رسیده که بیرون بیایند و خودی نشان بدهند. 

خوشبختانه تنوع لباس در زمستان چیزی از دیگر فصل‌ها کم ندارد. حتی به‌خاطر چندلایه لباس پوشیدن، چکمه‌ها و غیره می‌تواند بسیار جذاب‌تر هم باشد. اما استایل زمستانه هم اصول خودش را دارد. شما در زمستان چه‌طور لباس‌هایتان را ست می‌کنید؟

مقایسه انواع استایل زمستانی

رسمیخیابانیمهمانی
کت و پالتو
استفاده از کفش رسمی
مخصوص سرکار و قرارهای اداری
کژوال و امروزی
استفاده از بوت
همراه با جین اسکینی
هودی و تیشرت
همراه با اکسسوری زیاد
کفش‌های شیک و پاشن بلند
دامن مدادی

به نظر شما کدام استایل قشنگ تر و شیک‌تر است؟ ایده‌های خودتان را در قسمت کامنت‌ها برای ما بنویسید.

استایل رسمی زمستانی برای کار

کمابیش همه‌مان با استایل‌‌های کاری آشنا هستیم. شاید ساده‌ترین کار را برای ست کردن، همین استایل رسمی معمولی داشته باشد. معمولا لباس‌های که حالت فرم یکدست دارند گزینه‌های مناسبی هستند که هیچ‌وقت از مد نمی‌افتند. 

البته باتوجه به نوع کار و محل کارتان می‌توانید انتخاب‌های کژوال‌تر و امروزی‌تری هم داشته باشید. مثلا سراغ کت‌های میدی بروید. یا به ترکیب یک بلوز زمستانی با پالتو و کفش پاشنه بلند فکر کنید. 

اگر دنبال چیزهای خاص‌تری می‌گردید، یادتان باشد که کت‌های اپل‌دار، استایل شما را رسمی‌تر نشان می‌دهند. می‌توانید همراه این کت‌ها از یک شالگردن خز هم استفاده کنید. البته این استایل بیشتر مناسب قرار‌های کاری خاص و مهم است.

استایل روزمره خیابانی

برای یک استایل زمستانی کژوال کت چرم و شلوار جین ترکیب خوبی می‌شوند. مخصوصا اگر آن را با یک شالگردن همراه کنید. اگر کت چرمی با اکسسوری و سبک گرانج یا مشابه انتخاب می‌کنید، سراغ بوت‌هایی از همان سبک بروید. اگر کت شما کمی رسمی‌تر است، یک جین اسکینی و با یک بوت بلند هم می‌تواند انتخاب خوبی باشد. 

می‌توانید از شلوار کلاسیک هم استفاده کنید. اما بهتر است کفش‌های کالج را با آن‌ها ترکیب کنید. شال‌گردن را هم فراموش نکنید. حالا استایل شما در عین راحتی، رسمی‌تر است.

همچنین خرید سویشرت و هودی هم به عنوان یکی از لباس‌های جذاب زمستانی در این فصل بسیار به پیشنهاد می‌شود. البته هودی را بهتر است با شلوار لی ست کنید و یا ست هودی و شلوار را امتحان کنید که این روزها بسیار مد شده است.

استایل مهمانی

در مهمانی‌های زمستانه چه بپوشیم که هم خوب به‌نظر برسیم و هم مناسب فصل لباس پوشیده باشیم؟ همان‌طور که گفتیم لباس‌های زمستانی گزینه‌های زیادی در اختیار شما می‌گذارند. اما ما هم چند پیشنهاد برای شما داریم:

  • می‌توانید یک پانچو بدون آستین بردارید. آن را با لباس‌های مختلف ست کنید، چون آستین لباس‌ها دیده می‌شود. به این ترکیب، کیف و کفش ست چرم هم اضافه کنید.
  • قطعا نوع لباسی که انتخاب می‌کنید، به نوع مهمانی هم بستگی دارد. اگر می‌خواهید پیراهن بپوشید، زمستان فصل پیراهن‌های مخمل است. این پیراهن‌ها را می‌توانید با اکسسوری زیاد یا ساده‌تر در سبک‌های مختلف از گوتیک گرفته تا وینتیج و حتی کاملا مدرن پیدا کنید. مخمل پارچه گرمی است و تقریبا می‌توان گفت در دیگر فصل‌ها نمی‌توانیم از این لباس‌ها در مهمانی‌ها بپوشیم. فراموش نکنید کرست و کرست بلت‌ها می‌توانند با پیراهن‌های مخمل ترکیب هیجان‌انگیزی بسازند. البته از بوت مناسب هم غافل نشوید.
  • دامن مدادی و کفش پاشنه گربه‌ای را می‌شناسید؟ یک دامن مدادی پشمی و کفش پاشنه‌ گربه‌ای ترکیب خوبی برای مهمانی زمستانی هستند. دقت کنید که دامنی کمی بلند انتخاب کنید که پایین‌تر از زانو تمام شود. اگر دامنتان ساده نیست بهتر است از یک یقه اسکی یا بادی بافت ساده برای بالاتنه استفاده کنید. کلاه برت، کمربندی برای دامن و حتی یک کیف‌دستی چرم می‌توانند اکسسوری‌های خوبی باشند. به‌علاوه، استفاده از رنگ‌های روشن و شارپ مثل قرمز را هم در ذهن داشته باشید.

ترند‌های جذاب در استایل زمستانی 

استایل زمستانی پالتوی صورتی
استایل زمستانی با پالتوی صورتی

آیتم‌هایی هستند که هر چندسال یک‌بار محبوب می‌شوند و راهشان را به کمد‌ها و استایل ما باز می‌کنند. حسابی شیفته‌شان می‌شویم و سعی می‌کنیم آن‌ها را در استایلمان بگنجانیم تا هم شیک و هم مدروز به‌نظر برسیم. در ادامه نگاهی به محبوب‌ترین‌ها خواهیم داشت:

  • جلیقه – می‌دانید که خیلی آیتم‌های قدیمی دوباره مورد توجه قرار می‌گیرند و به ترند‌های روز دنیای مد تبدیل می‌شوند. این‌بار وقتش رسیده تا کمدتان را برای پیدا کردن یک جلیقه بافتنی قدیمی به‌هم بریزید. چون آن‌ها دوباره برگشته‌اند. می‌توانید با یک جلیقه بافت استایل وینتیج برای خوتان بسازید. جلیقه را به‌راحتی می‌توانید با شومیز و شلوار چرم یا جین ست کنید. برای روز‌های سردتر هم یک پالتو اضافه کنید. 
  • پیراهن بافت بلند – یک راه ساده برای داشتن استایلی شیک استفاده از پیراهن است. معمولا ست کردن پیراهن‌ها ساده‌تر است. در زمستان هم این قاعده وجود دارد. فقط باید پیراهن‌های مناسب فصل را پیدا کنید و چه‌چیزی بهتر از یک پیراهن بافت بلند. یک کمربند به‌ آن اضافه کنید و پالتویی رویش بپوشید. گزینه‌های دیگرتان کت‌های بلیزر، چرم و جین هستند. اگرچه کفش پاشنه بلند هم در کنار این ترکیب‌ها خوب می‌شود. اما بوت بلند انتخاب بهتری است، هم به‌خاطر سرمای هوا و هم شیک بودن.
  • دامن پلیسه – فکر می‌کنید هوا زمستانی برای دامن پوشیدن نامناسب است؟ اما استایل مهم‌تر است! اگر می‌خواهید استایلی شیک، رسمی و خانمانه داشته باشید، این دامن‌ها بهترین گزینه هستند. یک بلوز بافت، جوراب شلواری، پالتو اورسایز و بوت بلند را به دامن پلیسه کوتاه اضافه کنید. برای استایلی کژوال‌تر یک پلیور بافت و کتانی بردارید.
  • پالتو تدی – اصلا پارچه تدی هدیه‌ای بود که دنیای فشن به مناسبت زمستان به سرمایی‌ها داد! می‌دانید که این پارچه حسابی گرم و نرم است. پس اگر می‌خواهید کاملا از سوز سرما در امان بمانید یک پالتو گرم و نرم تدی بخرید و خودتان را در آن بپیچید. به‌علاوه می‌توانید استایل‌های چندلایه بسازید. پالتو تدی را با شلوار چرم یا جین و بوت ست کنید. بهتر است سراغ کیف‌دستی بروید. کیف‌های دوشی چندان انتخاب مناسبی برای این پالتوها نیستند.
  • شَکِت – اسمش کمی ناآشناست؟ اما مطمئنا این لباس را می‌شناسید. شکت مدل پیراهن مردانه است، اما از آن‌ها ضخیم‌تر است. ازطرفی، از ژاکت نازک‌تر است. از نظر طرح، معمولا چهارخانه هستند و شبیه به پیراهن‌های پشمی. اما شکت‌ها از پارچه‌ای ضخیم‌تر مثل موهر یا فوتر دوخته می‌شوند. حتما عکس‌های زیادی از آن‌ها دیدید. همین نشان می‌دهد که چه ترند محبوبی است. طبق معمول شلوار‌های جین یا چرم انتخاب‌های مطمئنی هستند. بوت‌های اسپرت هم با این استایل خوب ست می‌شوند.

خرید از سایت آوانتگارد

زمستان و برف و باران‌هایش را دوست دارید؟ لباس‌هایش را چه‌طور؟ تنوع لباس‌های زمستانی واقعا بی‌نظیر است. البته باتوجه به هوا محدودیت‌هایی در انتخاب دارید. اما از طرفی می‌توانید استایل‌های لایه‌لایه داشته باشید. پس زمستان فصل امتحان کردن لباس‌های مختلف است. اما برای شروع بد نیست نکاتی که در این مقاله گفتیم را درنظر داشته باشید. شاید این‌بار که جلوی کمد لباستان ایستادید، ایده‌های جدیدی در ذهنتان جرقه زد.

ما، در مزون آوانتگارد، باکیفیت‌ترین لباس‌های زنانه را برای شما فراهم می‌کنیم. امکان خرید هم به‌صورت تکی و همه به‌صورت عمده وجود دارد. ارسال سفارش برای تهران و تمام شهرستان‌ها هم انجام می‌شود. اما این تنها کار ما نیست. بخش بلاگ ما را فراموش نکنید تا مقالات مختلف و مفید دیگر در زمینه استایل و انواع پوشاک را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *