فروش عمده لباس زنانه

هر آنچه باید در مورد پارچه ویسکوز بدانید

پارچه ویسکوز براق

لباس‌های ویسکوز از الیاف ویسکوز ساخته شده اند که پایه ای طبیعی و گیاهی دارند. این بدان معناست که تیشرت ویسکوز از طبیعت گرفته شده است. منشا این الیاف سلولز بوده و بسیاری از افراد پارچه آن را با نام پارچه ریون می‌شناسند. برای تولید پارچه ویسکوز (Viscose fabric) از چوب درختان بهره می برند.

تولید کنندگان این چوب ها را خمیر کرده و الیاف اولیه آن ها را به شکل الیافی مصنوعی اماده می کنند. در نهایت پارچه تولید شده را برای تولید انواع لباس ویسکوز مورد استفاده قرار می دهند. برای آشنایی بیشتر شما با این محصولات ما قصد داریم در این مطالب پارچه ویسکوز را به شما معرفی کنیم.

لباس‌های ویسکوز زنانه

لباس‌های ویسکوز زنانه یکی از محصولات تولید شده از الیاف ویسکوز هستند. همان طور که اشاره کردیم الیاف های به کار رفته برای تولید این لباس‌ها بر پایه مواد طبیعی تولید شده اند و مانند بسیاری از پارچه های دیگر نظیر پارچه های پنبه ای و لینن دارای مواد طبیعی سلولز هستند.

البته باید گفت که لباس‌های زنانه ویسکوز یک تفاوت مهم مثلاً با تیشرت زنانه که از پنبه و لینن تولید شده اند، دارند و آن هم این است که نحوه تولید الیاف این تیشرت ها مانند کاغذ بوده و برا تولید آن ها ابتدا چوب درختان را به حالت خمیری در آورده و در طی فرایندهایی آن را به الیاف مورد نظر تبدیل می کنند.

الیاف مورد استفاده برای ساخت پارچه ویسکوز ساخته دست بشر هستند، به همین علت به آن ها بشر ساخته می گویند. الیاف های دیگر همچون پلی استر هم ساخته دست بشر هستند، اما از آن جایی که پایه آن ها مصنوعی است یعنی از الیاف مشتق شده از مواد نفتی تشکیل شده اند. بنابراین این تفاوت مهم این دو الیاف ها بسیار مورد توجه قرار می گیرد؛ چرا که الیاف تیشرت ویسکوز قابل بازیافت است.

تولید کنندگان برای تولید پارچه ویسکوز زنانه از انواع محصولات طبیعی که دارای سلولز کافی باشند، استفاده می کنند. این مواد می تواند شامل خمیر کاغذ، تفاله نیشکر، لینتر و هر ماده دیگری که سلولز زیادی داشته باشد، شود.

پارچه ویسکوز برای تولید عمده

لباس های ویسکوز زنانه

اگر قصد خرید تیشرت ویسکوز عمده دارید باید بدانید که برخی از نمونه های تیشرت های ویسکوز عمده می توانند بی کیفیت باشند. بنابراین باید قبل از خرید به خاصیت الیاف و پارچه ای که برای تیشرت ویسکوز به کار می رود توجه کنید.

لباس‌های ویسکوز که از الیاف اصل ویسکوز ساخته شده باشند جذب رطوبت بالایی دارند و می توان گفت جذب رطوبت آن ها نسبت به پنبه 50 درصد بیشتر است. البته نکته ای که باید به ان توجه کرد این است که این جذب رطوبت باعث شده تا استحکام این پارچه ها کاهش یابد و در نهایت طول عمر آن ها کمتر می شود.

همچنین در زمان خرید پارچه ویسکوز توجه کنید که این الیاف ها در مقایسه با مدل های طبیعی خاصیت ارتجاعی کمتری دارند. این یعنی در تن خاصیت کشسانی زیادی ندارند و تن خور خشکی دارند. همین امر باعث شده تا این تیشرت ها سریع تر چروک شوند. اگر در مان خرید تیشرت ویسکوز عمده به بافت آن ها توجه کنید، متوجه خواهید شد که همه آن ها چروک هستند.

لباس‌هایی با پارچه ویسکوز در مقایسه با لباس‌های پنبه ای ظاهر درخشان تر و براق تری دارند. جنس پارچه ویسکوز به گونه ای است که نمای براقی دارند و در صورتی که آن ها درون آب جوش قرار دهید براقی اولیه خود را از دست داده و با گذشت زمان کدر می شوند.

تفاوت ویسکوز و پلی استر

الیاف پلی استر مزیت‌هایی هستند و ویسکوز تفاوت‌هایی دارد. با این حال می‌توان پارچه ویسکوز پلی استر را تهیه کرد که از ترکیب این دو ساخته شده است. لیست زیر مزیت‌هایی است که پارچه پلی استر به ویسکوز اضافه می‌کند:

  • پلی استر در معرض نور شدید آفتاب یا مارواء بنفش و گرما فرسوده و کهنه خواهد شد.
  • پلی استر را اغلب با فیلترهای شیمیایی ترکیب می‌کنند.
  • پلی استر از ویسکوز مقاوم تر است.
  • پلی استر حساسیت زا نیست و حرارت بدن را حفظ می‌کند .
  • پلی استر سبک‌تر از پارچه‌های پنبه‌ای است.

با این مزیت‌ها پارچه ویسکوز و پلی استر، پارچهای بادوام و بسیار مقرون به صرفه خواهد شد. با این ترکیب شستشوی پارچه راحت‌تر شده و در لباسشویی به آسانه شسته می‌شود.

پارچه پلی استر دیر چروک می شوند و در اکثر موارد نیاز به اتو کشی ندارند. این مزیتی است که در مقابل پارچه‌های نخی وجود دارد. همچنین می‌توان گفت این پارچه دیر تر خراب می شود و دلیل آن هم نداشتن ریشه گیاهی در آن است که به راحتی هم قابل تجزیه نیست.

با این‌حال، پارچه پلی استر در قیاس با پارچه ویسکوز نرم و راحت نیستند.

لباس‌های ویسکوز سایز بزرگ

بسیاری از افرادی که از اضافه وزن رنج می برند و یا هیکل درشت تری دارند، معمولا برای انتخاب تیشرت با مشکلاتی مواجه هستند. چنین افرادی باید به دنبال خرید تیشرت هایی با سایز بزرگ باشند. برخی از جنس های تیشرت ممکن است در سایز بزرگ تولید نشوند، این در حالی است که تولید کنندگان لباس‌های سایز بزرگ ویسکوز این مشکل را حل کرده اند.

آیا ویسکوز کشی داریم؟

در بخش های قبل اشاره کردیم که در زمان خرید لباس ویسکوز عمده یکی از مواردی که باید به آن توجه کنید این است که پارچه ویسکوز به دلیل این که دارای بافت خاصی است، خاصیت کشسانی ندارد. یعنی در مقایسه با تولید سایر تیشرت ها کمتر کش می آیند. بنابراین در زمان تهیه این تیشرت ها این نکته را فراموش نکنید.

پارچه ویسکوز برای تولیدی‌ها

نخ ویسکوز در رنگ‌های مختلف

امروزه تولیدی هایی زیادی اقدام به تولید لباس ویسکوز زنانه می کنند. این تولیدی ها باید بر اساس استانداردها و اصول خاصی این محصولات را طراحی کنند. محصولات تولید شده در تولید های لباس ویسکوز زنانه و پوشیدن آن ها برای خانم ها مزیت های زیادی به دنبال دارد. از جمله مزیت های این لباس‌ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • پارچه ویسکوز زنانه دارای خاصیت تنفسی بالایی هستند. این امر باعث شده تا امروزه این لباس‌ها را از از جمله محصولات خنک می شناسند و آن ها حتی از ابریشم طبیعی خنک تر هستند.
  • این پارچه‌ها در طرح ها و رنگ های زیادی تولید می شوند و دلیل این تنوع رنگ را می توان رنگ پذیری راحت آن ها بیان کرد.
  • این پارچه‌ها الکتریستیه تولید نمی کنند و این یکی از عواملی است که باعث شده محصولات آن ها به یکی از لباس‌های زنانه محبوب تبدیل شوند.
  • جذب رطوبت پارچه ویسکوز بالا است و این محصولات آن می تواند برای افرادی مناسب باشد که تعریق زیادی دارند.

تیشرت ویسکوز

همان طور که متوجه شدید تیشرت پارچه ویسکوز به گونه ای تولید شده که مزایای زیادی با پوشیدن آن به دست خواهید آورید. تنوع بالای این محصولات باعث شده تا مشتریان بتوانند بر اساس نیاز و سلیقه خود مناسب ترین تیشرت پارچه ویسکوز را تهیه کنند.

در زمان خرید تیشرت پارچه ویسکوز باید به خواص این محصول که در بالا به آن اشاره کردیم توجه کنید، چرا که این محصولات در نوع تقلبی نیز تولید می شوند. بنابراین شناخت این خواص به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین تیشرت های ویسکوز را تهیه کنید.

گزینه‌های زیر، پیشنهادهای خوبی از ویسکوز هستند که شما از تولیدی لباس زنانه آوانتگارد می‌توانید خریداری کنید. محصولات ما از نظر متریال مورد استفاده و دوخت کاملاً تضمین می‌شود. شما محصولات این تولیدی را به‌صورت تکی و عمده می‌توانید خریداری کنید.


قیمت محصولات از پارچه ویسکوز برای آقایان

الیاف های ویسکوز دارای خواصی هستند که می توان آن ها را به شکل های مختلف طراحی کرد. یک نمونه از آن ها تیشرت‌ها و پیراهن‌های ویسکوز مردانه هستند. از آن جایی که تیشرت های مردانه در مقایسه با تیشرت های زنانه در سایزهای بزرگ تر دوخته می شوند، بنابراین می توان انتظار داشت که قیمت این محصولات در هر سایزی متفاوت باشد.

به علاوه عوامل مختلفی می توانند روی قیمت لباس‌های ویسکوز مردانه تاثیر داشته باشند. از جمله این عوامل می توان به نوع، فروشنده، میزان تقاضا، نوسانات بازار و غیره اشاره کرد.

لباس‌های ویسکوز دخترانه

لباس‌های ویسکوز دخترانه نوع دیگری از تیشرت های ویسکوز بوده که در طرح ها و رنگ های زیادی در بازار موجود است. با توجه به این که تقاضا برای خرید این محصولات بالا بوده و خانم ها برای خرید تیشرت های ویسکوز حساسیت زیادی به خرج می دهند. بنابراین لباس‌های ویسکوز دخترانه دارای طرح های متنوع تری هستند و طیف وسیعی از رنگ ها را در بر می گیرند.

قیمت ویسکوز زنانه

همان طور که متوجه شدید عوامل مختلفی می تواند روی قیمت پارچه ویسکوز تاثیر داشته باشد. این عوامل در خصوص لباس‌های ویسکوز زنانه نیز صادق است. بنابراین نمی توان به طور کلی برای این تیشرت ها قیمت دقیقی را بیان کرد. چرا که اصلی ترین عامل یعنی نوسانات بازار روی قیمت آن ها تاثیر دارد.

برای اطلاع بیشتر این لینک را باز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *