مقالات

6 استایل و ست های کاربردی و جذاب تابستانه

6 استایل و ست های کاربردی و جذاب تابستانه

6 استایل و ست های کاربردی و جذاب تابستانه

مانند هر فصلی، استایل جذاب و کاربردی تابستانه ویژگی‌های خاص خودش را دارد. در این فصل از سال با توجه به گرمای شدید هوا و احتمال گرمازدگی و دهیدراته شدن بدن، انتخاب نوع لباس اهمیت زیادی پیدا می‌کند. ۲ عامل اساسی در انتخاب ست تابستانه اهمیت زیادی دارند؛ جنس لباس و رنگ آن. پارچه‌های سبک مانند پارچه‌های نخی و پنبه‌ای که امکان تهویه دارند برای تابستان مناسب‌ترین گزینه‌ها هستند. رنگ‌های روشن و لباس‌های سفید که به جای جذب اشعه‌های خورشید، آن‌ها را منعکس می‌کنند و گرما را در خودشان نگه نمی‌دارند هم در استایل تابستانه از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

۱. ست اسپرت تابستانه با یک پیراهن راه‌راه نخی خنک

یکی از (6 استایل و ست های کاربردی و جذاب تابستانه) لباس‌های راه‌راه هستند که یکی از آیتم‌های ضروری هستند که باید در کمد لباستان داشته باشید. لباس‌های راه‌ِراهِ هیچ وقت از مد نمی‌افتند و اگر اصول پوشیدن آن را به درستی رعایت کنید می‌توانید بسیار شیک و خوش‌استایل باشید.

پیراهن های راه‌ِراهِ نخی در تابستان یکی از آیتم‌های خنک و راحت برای استایل کژوال هستند. استایل با مانتوهای نخی دکمه‌ِدار در تابستان می‌تواند یک استایل خسته‌کننده و بیش از حد ساده باشد.

اما با انتخاب یک مانتوی نخی راه‌راه و ترکیب رنگ‌های مناسب با آن می‌توانید استایلتان را از حالت ساده و خسته‌کننده خارج کنید.

می توانید یک استایل کژوال جذاب و بسیار خنک و راحت داشته باشید.

در این ست یک مانتوی نخی راه‌راه از برند گردیه را انتخاب کرده‌ایم که ظاهری شبیه به شومیز دارد و برای روزهای گرم تابستانی می‌تواند بسیار خنک و راحت باشد. این مانتوی خنک و راحت را با یک شلوار جین گشاد و خنک از برند نیزل ست کرده‌ِایم.

با توجهِ بهِ مدل شلوار می‌تواند ست جذابی با پیراهن نخی انتخاب شدهِ بسازد.

دیگر آیتم‌های پیشنهادی برای این ست تابستانه خنک و راحت یک عینک آفتابی با قاب سفید، یک کوله‌پشتی چرمی کرم و یک کتانی کانورس پارچه‌ای کرم رنگ هستند که این ست تابستانه اسپرت را به خوبی تکمیل می‌کنند. در انتها یک شال نخی به رنگ صورتی خنثی به این ترکیب اضافه می‌شود تا تکمیل‌کننده‌ی پالت رنگی صورتی-کرم در این ست جذاب باشد.

۲. ست تابستانه کژوال اسمارت شیک و خنک

دومین موضوع (6 استایل و ست های کاربردی و جذاب تابستانه) این است که در روزهای گرم تابستان پوشیدن لباس‌های روشن باعث می‌شود نور خورشید کمتر جذب لباس شما شود.

بنابراین انتخاب لباس‌های روشن در فصول گرم سال یکی از ضرورت‌های داشتن استایلی خنک و راحت است. در این ست تابستانهِ زنانهِ یک مانتوی سفید طرح‌دار با جنس کرپ کریستال از برند السانا انتخاب شدهِ است. مانتوهای طرح‌داری که الگویی شبیه به مانتوی کتی دارند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استایل کژوال اسمارت هستند. استایل کژوال اسمارت استایلی است که شما هم در موقعیت‌های روزمره و هم در موقعیت‌های نیمه‌رسمی کاربرد دارد.

برای انتخاب دیگر آیتم‌های ست پیشنهادی تابستانه، با توجه به ترکیب رنگی طرح‌های مانتو که ترکیب رنگ‌های مشکی و زرد هستند به سراغ رنگ‌هایی می‌رویم که بتوانند برای این ست تابستانه یک پالت رنگی مناسب ایجاد کنند. انتخاب ما برای پالت رنگی این ست زنانه ترکیب رنگی کرم، سفید، مشکی و قهوه‌ای خواهد بود.

بنابراین یک شلوار پارچه‌ای سفید راسته، یک کیف دستی چرمی عسلی رنگ و یک کفش کالج کرم جیر به این ست اضافه می‌کنیم که هم ترکیب رنگی هماهنگی با این ست می‌سازند و هم از جمله آیتم‌هایی هستند که برای استایل کژوال اسمارت بسیار مناسب‌اند.

۳. ترکیب طرح‌های خال‌دار و راه‌راه با این ست سبک و خنک

یک از ترکیب‌های خلاقانه و خاص در استایل و ست های ترکیبی چند آیتم طرح‌دار با یکدیگر است. یکی از تصورات غلطی که پیش‌تر در مورد ست کردن آیتم‌های طرح‌دار با یکدیگر وجود داشت، این بود که این آیتم‌ها نباید با هم ترکیب شوند.

این تصور اشتباهِ در کالکشن‌های مدرن طراحان بهِ تدریج به چالش کشیدهِ شد و ترکیب لباس‌های طرح‌دار با یکدیگر بهِ یکی از ترندهای دنیای مد تبدیل شد. هر چند افرادی که در استایلشان محافظه کارتر عمل می‌کنند.

ترجیح می‌دهند این ترکیب را انجام ندهند، اما ترکیب طرح های راه‌راه با دیگر طرح‌ها یکی از ایده‌هایی است که حتی برای افراد محافظه‌کار هم مناسب است و نتیجه‌ی جذابی خواهد داشت. در این ست تابستانه دوست‌داشتنی هم دو آیتم طرح‌دار را با یکدیگر ترکیب کرده‌ایم.

یک مانتوی نخی خال‌دار به رنگ طوسی و سفید از برند نیزل و یک دامن خاکستری راه‌راه با جنس لینن از برند درس ایگو.

۴. یک ست چشم‌گیر و بسیار شیک تابستانی با رنگ‌های قرمز و سفید

از استایل و ست رنگ قرمز یکی از جسورانه‌ترین و مهیج‌ترین رنگ‌هایی است که می‌توانید از آن در استایل‌های مختلف استفاده کنید، بدون اینکه هیچوقت نگران از مد افتادن آن باشید. اما چالش بزرگ در انتخاب رنگ قرمز برای استایل، ست کردن آن با رنگ‌هایی است که به خوبی در کنار هم کار کنند.

یکی از مطمئن‌ترین رنگ‌ها برای ترکیب با رنگ قرمز رنگ سفید است؛ در کنار رنگ سفید قرمز به خوبی می‌درخشد به خصوص در فصل تابستان. در این ست فوق‌العاده چشم‌گیر و خاص به سراغ یک مانتوی راه راه جذاب سفید و قرمز از برند اکزاترس رفته‌ایم که بسیار خوش‌دوخت است و ترکیب رنگی بسیار زیبایی هم دارد.

پالت رنگی انتخابی ما در این ست تابستانه ترکیب تناژ‌های مختلف رنگ قرمز با سفید است و در صورتی آیتم‌ها به خوبی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

تعادل به خوبی در ترکیب رنگی رعایت شود، هر چند مونوکروم یکی از استایل‌های محبوب دنیای فشن است، اما مونوکروم قرمز و استفاده بیش از حد از رنگ قرمز می‌تواند برای چشم ها کمی آزار‌دهنده باشد.

بنابراین در این ست انتخابی زنانه تلاش کرده‌ایم که آیتم‌ها متعادل انتخاب شوند. از همین رو انتخاب ما برای این ست قرمز و سفید جذاب یک شلوار و یک شال نخی سفید ساده است که با یک کیف دستی چرم قرمز رنگ و یک کفش کالج از طیف قرمز روشن تکمیل می‌شود. اگر می‌خواهید با این ست استایل رسمی‌تری هم داشته باشید می‌توانید یک جفت کفش پاشنه‌بلند قرمز، سفید و یا حتی مشکی انتخاب کنید. در نهایت یک عینک آفتابی شیک با قاب قرمز از برند اوپتل تکمیل‌کننده این ست فوق‌العاده است.

۵. ست تابستانه‌ی شیک و دوست‌داشتنی با رنگ سال و مینی‌اسکارف

یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها در جهان برای استایل ها و ست تابستانه مد رنگ بنفش است؛ رنگی شورانگیز و خاص که که امسال بهِ عنوان رنگ سال ۲۰۲۲ انتخاب شدهِ است. برای استفادهِ رنگ بنفش در استایلتان ترکیب‌های رنگی متعددی وجود دارد؛ از ترکیب رنگی بنفش و صورتی گرفتهِ تا بنفش و طوسی و یا زرد. اما یکی از لطیف‌ترین ترکیب‌های رنگ بنفش که برای تابستان هم فوق‌العاده به نظر می‌رسد ترکیب رنگی بنفش و سفید است. در این ست فوق‌العاده یک مانتوی کتی بنفش روشن با جنس مازراتی از برند السانا را انتخاب کرده‌ایم. یکی از رایج‌ترین و محبوب‌ترین استایل‌ها با مینی اسکارف ترکیب این اکسسوری‌ها با مانتوهای کتی است. ترکیب یقه‌ و شکل آستین‌های کت با این روسری‌ها استایل جذاب و شیکی را خلق می‌کند؛ بنابراین این در این ست فوق‌العاده و شیک تابستانه یک مینی اسکارف طرح‌دار با ترکیب رنگی سفید و بنفش را انتخاب کرده‌ایم.

با توجه به پالت رنگی سفید و بنفش دیگر آیتم‌های پیشنهادی ما در این ست دوست‌داشتنی یک شلوار نخی شیری رنگ، یک کفش تخت چرم سفید و یک کیف یاسی بسیار خوش‌رنگ از برند اسپیور خواهد بود. کیف‌های دستی بنفش یکی از جذاب‌ترین ترندهای اکسسوری تابستان و بهار ۲۰۲۲ هستند.

۶. ست مونوکروم تابستانی به طراوت جنگل‌های سبز

اخرین مورد از (6 استایل و ست های کاربردی و جذاب تابستانه) این است که استایل مونوکروم یا استایلی که تنها از یک طیف رنگ تشکیل شدهِ است هیچ‌گاهِ دمدهِ نمی‌شود. این استایل یکی از رایج‌ترین انواع استایل است که در تیپ عادی و روزمره‌ِی افراد با انواع مختلف شکل بدن دیدهِ می‌شود. و اما یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استایل مونوکروم تابستانه استفاده از طیف‌های مختلف رنگ سبز است. از آن‌جایی که سبز گستره‌ی بسیار متنوعی از تناژها و طیف‌ها را شامل می‌شود.

می‌تواند گزینه‌ای بسیار راحت و در عین حال آرامش‌بخش و دوست‌داشتنی برای یک استایل راحت و با طراوت تابستانه باشد.

استایلی که حتی با نگاه کردن به آن طروات جنگل‌های سبز و خنک در ذهن تداعی می‌شود.

برای این ست تابستانه‌ی مونوکروم و بسیار راحت، یک جامپ‌سوت نخی به رنگ سبز تیره از برند کیکی رایکی را انتخاب کرده‌ایم. جامپ‌سوت که به آن اورال و یا سرهمی هم می‌گویند، به مدل لباسی گفته می‌شود که به صورت یک تکه بوده و کل بدن را از گردن تا مچ پاها پوشش می‌دهد. جامپ‌سوت‌های نخی انتخاب فوق‌العاده و خنکی برای استایل تابستانه هستند و می‌توان آن‌ها را با مانتوهای کوتاه جلوباز به زیبایی ست کرد. در این ست فوق‌العاده انتخاب ما یک مانتوی خنک و نخی کوتاه و جلوباز از برند اکزاترس به رنک سبز روشن و سیر است.

حالا با یک جامپ‌سوت نخی راحت و خنک از برند کیکی رایکی ست می‌شود و ترکیب رنگی زیبایی را پدید می آورد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دلیل بازگشت وجه

فروشگاه
نوار کناری
0 لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من